poniedziałek, 13 maja 2013

Zagościłam

Witajcie Kochane i Kochani! Dzisiaj pojawię się dosłownie na chwilkę, ponieważ znalazłam wreszcie troszkę czasu, aby kontynuować prace nad postem balkonowym. Ładuję akumulatory wiosennym słońcem, dzięki czemu praca wre :) Tymczasem, spotkał mnie wyjątkowy zaszczyt, którym postanowiłam się z Wami niezwłocznie podzielić. Otóż Zielony Azyl zagościł na łamach nowego czasopisma, pod wdzięcznym tytułem: "Dekoracje z pomysłem".


Założeniem magazynu jest pokazanie, jak można w prosty i niedrogi sposób odmienić wygląd swojego mieszkania za pomocą ciekawych, często wykonanych własnoręcznie dekoracji.
W pierwszym numerze znajdziecie pomysły na aranżacje balkonów z pomocą sprytnych kwietników, pomysły do dziecięcego pokoju, a także sposób na zmianę wyglądu przedpokoju, aranżacje ściany za pomocą tapety, kilka wcieleń starej komody, pomysły na dekoracje z papieru, propozycje kompozycji kwiatowych oraz ozdoby z drewna. Magazyn jest obecnie w sprzedaży.


Wszystkie artykuły są opracowane w taki sposób, aby każdy mógł bez trudu samodzielnie wykonać pomysły zebrane i opracowane przez zespół redakcyjny pisma. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkie osoby, które wkładają swój trud w to, aby magazyn był ciekawy i wzbogacał naszą wyobraźnię o trafne i łatwe w realizacji pomysły.


Propozycja Wydawnictwa dotycząca zamieszczenia zdjęć naszego Zielonego Azylu była mnie ogromnym wyróżnieniem. Cieszę się, że odwiedzacie Starą Winiarnię, bo to dzięki Wam nieustannie mam potrzebę tworzenia nowych rzeczy ze starych, szukania kolejnych inspiracji, poznawania nowych technik zdobienia oraz przerabiania, malowania, odnawiania i wszystkiego innego z końcówką "-ania"  ;) 

Inspirujecie mnie, a co bardzo ważne, motywujecie do tworzenia i za to bardzo Wam wszystkim dziękuję... 
To właśnie Wam dedykuję pierwszy numer "Dekoracji z pomysłem".

Do zobaczenia w poście balkonowym!


3 komentarze:

  1. Nie dziwię się, że Twój balkon wybrali do magazynu. Pięknie go urządziłaś.
    Pa, Ewa

    OdpowiedzUsuń
  2. super, miło mi, że do ciebie wpadłam:))

    OdpowiedzUsuń