piątek, 31 sierpnia 2012

Bardzo ładnie proszę o głosy...:)

Witajcie Kochani! Dzisiaj zwracam się do Was z uprzejmą prośbą. Zgłosiłam Zielony Azyl do konkursu ogłoszonego przez Radio Gra, pt.: "Najpiękniejszy ogród Bydgoszczy". Do konkursu można było zgłosić max. 3 zdjęcia własnego ogrodu lub balkonu. Z uwagi na bardzo małą ilość czasu wybrałam zdjęcia dość pospiesznie i pewnie dzisiaj jedno z nich bym zamieniła na inne, ale co tam. Miałam Was o to poprosić już dobry tydzień temu, ale byłam strasznie "zalatana" więc odwlekałam to i odwlekałam aż zostały raptem 3 dni na oddanie głosu (można głosować do 2 września włącznie). Nagrodą w konkursie jest voucher o wartości 1,000zł do wykorzystania w hurtowni ogrodniczej. Już dziś miałabym całą setkę pomysłów na to, jak wykorzystać voucher na nadanie naszemu Zielonemu Azylowi nowego blasku. Jeśli podzielacie mój (chorobliwy ;) entuzjazm tą małą przestrzenią, lub jeśli po prostu podoba się Wam nasz mały zakątek oddajcie, proszę o głos. Można tego dokonać tutaj. Zgłoszeń jest niewiele, bo zaledwie 8, a ostatnie jest moje.
Z całą pewnością poznacie te obrazki, ale dla tych, którzy jeszcze ich nie znają pokazuję podpowiedź poniżej. Tak się jakoś dziwnie złożyło, że zgłoszenia dotyczyły głównie ogrodów, ale jak głosi powiedzenie: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" :)
Wszystkim, którzy zagłosują przesyłam GORĄCE UŚCISKI I BUZIAKI !!! A tak na poważnie, to powiem Wam, że będzie mi bardzo miło i ciepło na sercu jeśli oddacie głos na Zielony Azyl.

Pozdrawiam Was serdecznie i obiecuję kolejnego posta w kolejnych dniach.

5 komentarzy:

 1. Jakiś link mogłabyś żebym mogła zagłosować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Po kliknięciu na słowo "tutaj" (podświetlone na niebiesko w tekście), w zdaniu "Można tego dokonać tutaj", automatycznie zostaniesz przekierowana na stronę z konkursem. Dziękuję za głos! Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. Super , życzę wygranej....Cieplutko pozdrawiam pa....

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny tarasik, pewnie już za późno żeby głosować? ;) Uroczo i kolorowo!!! Kocham ruskie niebieskie, sama mam jednego, też osiatkowaliśmy balkon ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  Roza

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie zagospodarowałaś swój balkon:)
  Mam wrażenie, że mój jest tego samego wymiaru, ale ja mam drzwi w innym miejscu.
  Też chudy a długii...

  OdpowiedzUsuń